~Frozen Fantasy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in our community!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna!
Ce manga cititi? I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:32 pm Scris de Diavola

» Sugestii
Ce manga cititi? I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:28 pm Scris de Diavola

» Dezastrele mele
Ce manga cititi? I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:22 pm Scris de Diavola

» Parere despre serial
Ce manga cititi? I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:13 pm Scris de Diavola

» Afilieri
Ce manga cititi? I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 3:34 am Scris de admin

» Alb/Negru
Ce manga cititi? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Fazan
Ce manga cititi? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Daca m-ai fi cunoscut
Ce manga cititi? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:09 am Scris de Anna

» Baneaza userul de mai sus
Ce manga cititi? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:07 am Scris de Anna

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
Ce manga cititi? 28bed6cCe manga cititi? 2uetc28

 

 Ce manga cititi?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kitty
Graphic Team
Kitty


feminin Leu Mistret
Numarul mesajelor : 11
Data nasterii : 05/08/1995
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28

Ce manga cititi? Empty
MesajSubiect: Ce manga cititi?   Ce manga cititi? I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:18 am

well....topicu' se refera la ce manga cititi momentan..nu ce ati citit pana acum..

Je citeste :
Bloody kiss - despre o fata care locuieste intr'o casa cu 2 vampiri...e romance & comedy....Kuroboshi *unul dintre vampiri , care uraste deobicei oamenii* o place pe Kiyo *fata* si aici intarvine partea amuzanta :)) de cate ori el incearca s'o sarute , Alsh *celalalt vampir* apare din senin si il impiedica :))

Kimi to Koi ni Ochiru Mahou de - n'am citit prea mult..asa ca nu stiu prea multe....este despre o fata *nu mai stiu cum o cheama =)) * care adooora painea * :)) * si se angajeaza la o brutarie....fiul managerului lucreaza si el acolo si incepe sa'i placa de ea *si ei de el*...si cei doi afla ca stau in acelasi bloc , la acelasi etaj , amandoi au 16 ani , sunt la acelasi liceu si amandoi adora painea....mai multe nu stiu ^^"
Sus In jos
http://magic/lan.6forum.info
Li Bai
Nou Inscris



masculin Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 28

Ce manga cititi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce manga cititi?   Ce manga cititi? I_icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:12 am

In acest moment citesc Neon Genesis Evangelion and Death Note (ma chinui de prin vara trecuta sa-l termin O_O).
Neon Genesis Evangelion este o poveste destul de complicata pe care o recomand adultilor fiindca are ''cateva'' chestii echii and trebuie sa gandesti ca sa o intlegi. Un baiat se reintalneste cu tatal sau care ii propune sa piloteze Eva ca sa apere pamantul de ''Ingeri''. Nu va spun nimic despre sentimentele personajelor sau alte detalii.
Nu mi se pare interesanta insa sper sa nu-mi ia atat de mult ca Death Note -presupun ca stiti despre ce este vorba asa ca nu mai povestesc- care nu ma atrage deloc O_O'
Sus In jos
 
Ce manga cititi?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Frozen Fantasy~ :: ~Anime&Manga~ :: Manga-
Mergi direct la: