~Frozen Fantasy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in our community!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna!
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:32 pm Scris de Diavola

» Sugestii
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:28 pm Scris de Diavola

» Dezastrele mele
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:22 pm Scris de Diavola

» Parere despre serial
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:13 pm Scris de Diavola

» Afilieri
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 3:34 am Scris de admin

» Alb/Negru
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Fazan
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Daca m-ai fi cunoscut
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:09 am Scris de Anna

» Baneaza userul de mai sus
Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:07 am Scris de Anna

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
Ce faceti prin timpul liber? 28bed6cCe faceti prin timpul liber? 2uetc28

 

 Ce faceti prin timpul liber?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
★•Veno_Kid•★
Nou Inscris
★•Veno_Kid•★


feminin Pesti Sobolan
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 10/03/1996
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 28

Ce faceti prin timpul liber? Empty
MesajSubiect: Ce faceti prin timpul liber?   Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:33 pm

Voi ce faceti in timpul liber?Eu multe lucruri mai ales ca acum e vacanta...de obicei stau la PC, sau ma duc afara la joaca,ori citesc carti,manga...vizionez anime.
Sus In jos
Anna
Admin
Anna


feminin Scorpion Bivol
Numarul mesajelor : 55
Data nasterii : 12/11/1997
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Sinaia

Ce faceti prin timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti prin timpul liber?   Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeDum Iun 21, 2009 8:45 pm

Eu stau pe PC,stau pe afara,citesc,merg prin padure...nimic interesant...mai merg si prin oras...
Sus In jos
http://star-fulger.forumgratuit.ro
Kitty
Graphic Team
Kitty


feminin Leu Mistret
Numarul mesajelor : 11
Data nasterii : 05/08/1995
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28

Ce faceti prin timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti prin timpul liber?   Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:33 am

poi...stau la pc *cine ar fi crezut ca in vacanta ma cam lpictiseste si stau mai putin decat in timpu' scolii O.o * , merg la plaja , ma plimb prin oras cu iulia *je ii zice iuliuca =))* *aka o prietena buna, colega de clasa ..si pentru cei care stiu , Cat ^^" * , citesc manga , ma uit la animeuri *desi nu m'am mai uitat la unu de la inceputu' lunii...* , stau la tv , lenevesc pe canapea aproape adormita , desenez , ma joc prin ps , ma cocot in pomi la gradina la bunicamea , ma plimb cu rolele , etc....si totusi ma plictisesc ._."
Sus In jos
http://magic/lan.6forum.info
Li Bai
Nou Inscris



masculin Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 28

Ce faceti prin timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti prin timpul liber?   Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:33 pm

Ce fac in timpul iber? O_o' Dau edit can imi mai aduc aminte (O_O')
-Ma invart prin Photoshop sau pe net cautand resurse and ascult muzica
-Ma duc la fitness
-Ma joc cu cainii sau cu pisicile
-Fac forumuri, postez pe ele si le curat >_>' mai multe oricum
-Codez
-Mananc inghetata O_o'
-Ma cert cu bunicii
-Fac Reiki
-Scriu, desenez, critic, dansez si ma si bat...am cateva ucenice, restul la scoala
-Ma plimb
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce faceti prin timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti prin timpul liber?   Ce faceti prin timpul liber? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faceti prin timpul liber?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Frozen Fantasy~ :: ~Cafenea~ :: Viata de zi cu zi-
Mergi direct la: