~Frozen Fantasy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in our community!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna!
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:32 pm Scris de Diavola

» Sugestii
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:28 pm Scris de Diavola

» Dezastrele mele
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:22 pm Scris de Diavola

» Parere despre serial
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:13 pm Scris de Diavola

» Afilieri
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 3:34 am Scris de admin

» Alb/Negru
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Fazan
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Daca m-ai fi cunoscut
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:09 am Scris de Anna

» Baneaza userul de mai sus
Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:07 am Scris de Anna

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
Tezele unice/Admitere 28bed6cTezele unice/Admitere 2uetc28

 

 Tezele unice/Admitere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Chaotic_Girl
Graphic Team
Chaotic_Girl


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 18
Data nasterii : 18/03/1995
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 29

Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 5:54 am

Ei bine, cei de clasa a VII a si a VIII a presupun ca sunt si nu sunt multumiti de nota tezei, ei bine eu sunt la mate am obtinut 9,30 iar la romana 9,50 rotunjita 10, daca ar fi dupa mine eu as scoate tezele la astea numai se copie ceea ce nu mi se pare corect deloc, dar avandin vedere ca admiterea e mult mai grea prefer sa ramanem la teze...desi s-a inteles ca vor sa le scoata.Si-asa Ministerul e vai de capu lui nici nu mai stie ce face, inca cata zapaceala ianinte de teza puteau bine merci sa anunte si ei macar cu 1 saptamana inainte sa stim si noi ~~" dar nu, mereu se lasa pe ultima suta de metrii >.<"
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


feminin Rac Caine
Numarul mesajelor : 53
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 05/06/2009
Varsta : 29
Localizare : prima strada la dreapta

Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Re: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 8:57 pm

Bon, daca ar fi dupa mine ar ramane tezele unice, inainte vroiam admitere dar tinand cont ca este mult mai grea decat o teza unica prefer la teze sa ramane.Aia ziceam si eu ca mereu se lasa pe ultima suta de metrii daca asta-i Romania, C'est la vie >.> Yo la romana pe Semestru I am luat 9 si la mate 6, iar pe Semestrul II - romana : 8 mate: 6
Sus In jos
https://frozen-fantasy.forumgratuit.ro
Kitty
Graphic Team
Kitty


feminin Leu Mistret
Numarul mesajelor : 11
Data nasterii : 05/08/1995
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28

Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Re: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 6:47 am

pe primu' semestru mi se parea o idee buna sa dam tezele unice...pe primu' semestru am luat la mate 9.20 si la romana 9.20 ...da' pe al doilea semestru m'am razgandit pentru ca am dato'n bara XD....la romana am luat 8 si la mate ar fi trebiut sa iau 9.30 da am luat 8.85 *pentru ca ala care mi'a corectat a doua oara teza e un dobitoc XD ....nu stie ca foaia de taza are 4 pagini si mi'a punctat duar primele 3 XD ...si diriga a zis ca daca tot nu mai conteaza la anu' tezele unice sa nu mai fac contestatie...*.....totusi..cel mai corect mi s'ar parea ca admiterea la liceu sa se faca dupa mediile generale din V-VIII..
Sus In jos
http://magic/lan.6forum.info
Yoruichi
Admin
Yoruichi


feminin Rac Caine
Numarul mesajelor : 53
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 05/06/2009
Varsta : 29
Localizare : prima strada la dreapta

Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Re: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 5:20 pm

Citat :
cel mai corect mi s'ar parea ca admiterea la liceu sa se faca dupa mediile generale din V-VIII..
Da,aici ai mare dreptate XD,totusi dupa cate am inteles cica o sa dam examen la liceul unde dorim sa mergem si nah, da' se pun cumva si mediile anuale dupa V-VIII?Dupa cate am inteles admiterea v-a fi mai grea cica xD si altii din clasa zic ca ii mega grea ca or avut frati/surori mai mari si li s-a parut greu + ca nu'i nimeni din clasa cu ei,apai eo sincer nu chiar 'mor' acu' daca nu este nici o colega sau coleg din clasa :roll:
Sus In jos
https://frozen-fantasy.forumgratuit.ro
Kitty
Graphic Team
Kitty


feminin Leu Mistret
Numarul mesajelor : 11
Data nasterii : 05/08/1995
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28

Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Re: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:05 pm

Citat :
se pun cumva si mediile anuale dupa V-VIII?
din cate am inteles eu , nu...da asta mi se pare aiurea...adica..ce motiv ai avea sa inveti in clasele V-VIII mai mult decat iti trebuie sa treci clasa daca tot n'are importanta ce medie ai ~~"

Citat :
da' Dupa cate am inteles admiterea v-a fi mai grea cica xD si altii din clasa zic ca ii mega grea ca or avut frati/surori mai mari si li s-a parut greu
la mate nu prea ma sperie asa tare...ca pana la urma toate se leaga...si sunt unele chestii care le stii automat daca inveti ceva ce are legatura cu ele....La romana ma sperie >.> ....cum naiba vor aia sa invatam noi toate porcariile alea de comentarii din clasele V-VIII O.o....eu si la teza ca invatam cateva si incurcam ideile @.@ ....

si pana la urma..e ceva ce n'am inteles XD....dam examen la sfarsit de a 8-a...si apoi dam si cand intram la liceu la romana , mate si inca o materie ce profil are liceu' O.o ?
Sus In jos
http://magic/lan.6forum.info
Continut sponsorizat





Tezele unice/Admitere Empty
MesajSubiect: Re: Tezele unice/Admitere   Tezele unice/Admitere I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tezele unice/Admitere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Frozen Fantasy~ :: ~Cafenea~ :: Scoala-
Mergi direct la: