~Frozen Fantasy~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in our community!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna!
Personaje favorite I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:32 pm Scris de Diavola

» Sugestii
Personaje favorite I_icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:28 pm Scris de Diavola

» Dezastrele mele
Personaje favorite I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:22 pm Scris de Diavola

» Parere despre serial
Personaje favorite I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 4:13 pm Scris de Diavola

» Afilieri
Personaje favorite I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 3:34 am Scris de admin

» Alb/Negru
Personaje favorite I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Fazan
Personaje favorite I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:10 am Scris de Anna

» Daca m-ai fi cunoscut
Personaje favorite I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:09 am Scris de Anna

» Baneaza userul de mai sus
Personaje favorite I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:07 am Scris de Anna

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
Personaje favorite 28bed6cPersonaje favorite 2uetc28

 

 Personaje favorite

In jos 
+4
Sinistra
Sakura
Anna
Yoruichi
8 participanți
AutorMesaj
Yoruichi
Admin
Yoruichi


feminin Rac Caine
Numarul mesajelor : 53
Data nasterii : 26/06/1994
Data de inscriere : 05/06/2009
Varsta : 29
Localizare : prima strada la dreapta

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeDum Iun 07, 2009 6:40 pm

Care sunt persoanjele voastre favorite din Bleach? Mie una imi place si normal Yoruichi, e puternica,dura, inteligentaetc. imi place mult personalitatea sa ^^ iar dintre baieti as putea zice ca imi place, Byakuya am o slabiciune pentru personajele cu personalitate asemanatoare ca a sa...


Ultima editare efectuata de catre Yoruichi in Vin Iun 19, 2009 8:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://frozen-fantasy.forumgratuit.ro
Anna
Admin
Anna


feminin Scorpion Bivol
Numarul mesajelor : 55
Data nasterii : 12/11/1997
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Sinaia

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeDum Iun 07, 2009 9:29 pm

Pai,mie imi place mult de Inoue,e puternica,inteligenta,draguta,lupta bine,si imi place mult personalitatea ei pentru ca are o personalitate la fel ca a mea.
Sus In jos
http://star-fulger.forumgratuit.ro
Sakura
Nou Inscris
Sakura


feminin Rac Tigru
Numarul mesajelor : 16
Data nasterii : 16/07/1998
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 25
Localizare : Braila

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeDum Iun 07, 2009 11:28 pm

Imi place de Inoue, Rukia si Yoruichi ptr ca ele sunt dragute si le place sa lupte si sunt chiar pricepute,dar cel mai mult imi place Ino ptr ca e asa de dragalasa^^
Sus In jos
Sinistra
Graphic Team
Sinistra


masculin Pesti Caine
Numarul mesajelor : 17
Data nasterii : 11/03/1994
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 30

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeMar Iun 09, 2009 5:49 am

Well,pentru ca sunt putin ametit nu chiar stiu ce sa zic...Imi place foarte mult de Orihime pentru ca ii tare draguta si ca lupta foarte super.Dupa parerea mea....
Sus In jos
Topaz
Nou Inscris
Topaz


feminin Scorpion Sobolan
Numarul mesajelor : 5
Data nasterii : 28/10/1996
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 27
Localizare : Chiar conteaza?

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:16 am

Ei bine, eu am multe personaje favorite, dar cred ca in primul rand ar fi Rukia, dintre fete.
Imi place de ea, imi place personalitatea ei. E puternica, incearca sa para dura si rece, sa nu raneasca pe nimeni insa are si ea sentimente.
Este foarte draguta si in plus, lupta bine dupa parerea mea, este destul de puternica.
Dintre baieti, ei bine aici e greu de ales, pentru ca sunt o groaza care-mi plac, totusi preferatul meu e Hitsugaya.
El mi se pare cel mai tare personaj. Are un carcater puternic, lupta foarte bine, e inteligent si arata bine sa recunoastem, e foarte smexy tipul.
Sus In jos
http://the-last-night.nice-board.net/forum.htm
Chaotic_Girl
Graphic Team
Chaotic_Girl


Pesti Mistret
Numarul mesajelor : 18
Data nasterii : 18/03/1995
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 29

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 5:31 am

La fel zic si eu, imi plac multe personaje dar cel pe 'primul plan' este Soi Fong,imi place personalitatea sa undeva in ea am gasit si o parte din mine daca as putea spune asa.Deasemenea e misterioasa,puternica,curajoasa. Apoi ar urma si Matsumoto, dupa care Ukitake e total mai ales atunci cand ii da dulcuri sau chips-uri lui Hitsugaya Personaje favorite 656953.Totusi si Byakuya fiindca mereu este atent, calm,rece ^^
Sus In jos
Hitsugaya
Nou Inscris



Balanta Caine
Numarul mesajelor : 8
Data nasterii : 24/09/1994
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 29

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:17 pm

Multe personaje imi plac, dar preferatele mele sunt:
Hitsugaya Toshiro pentru ca imi place puterea lui, gheata. Personalitatea lui este una din cele ce mi-au placut in intreg animeul, este un personaj complex. Si nu in ultimul rand, frumusetea.
Dintre fete preferata mea este Soi Fong. Imi place pentru ca este frumoasa si curajoasa.
Sus In jos
Li Bai
Nou Inscris



masculin Scorpion Mistret
Numarul mesajelor : 14
Data nasterii : 17/11/1995
Data de inscriere : 24/06/2009
Varsta : 28

Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitimeMier Iun 24, 2009 6:12 am

Personajul meu preferat este Yoruichi.
Jongleaza cu starile de spirit si stie sa se faca ascultata. Imi place cum il ''tachineaza'' pe Ichigo. Mi-a placut foarte mult ceea ce-a facut pentru Urahara si servitorul sau. Desi nu ma dau in vant dupa negriciosi (prefer personajele foarte albe O_O' am si eu o manie ce vreti?) imi place cum arata. Imi place mult in forma de pisica si ca este rapida insa nu cred ca isi merita porecla. Sunt curioasa cum ii era sabia. Acum nu lupta cu ea T_T
Imi plac si fratele Rukiei, Ishida and Ken-chan
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Personaje favorite   Personaje favorite I_icon_minitime

Sus In jos
 
Personaje favorite
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Frozen Fantasy~ :: ~Anime&Manga~ :: Anime-uri :: Bleach-
Mergi direct la: